KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12994388
nr 1299 4388
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1975. Signerad, numrerad 5/100, Haskel 129, oramat löst blad, bladets mått: 21x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:55:10
2/1 02:02:44
700 kr
6/1 20:50:10
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander